Powwow: Budapest - Hungary

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Budapest - Hungary".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
ハンガリー
Local time: 15:58
2002に入会
英語 から ハンガリー語
+ ...
Facebook-esemény Feb 11, 2011

Sziasztok!

Íme a kapcsolódó facebook-esemény hivatkozása:
http://www.facebook.com/event.php?eid=128726547196520
Ott meghívhattok további kollégákat is

cs.


 
József Lázár
József Lázár  Identity Verified
ハンガリー
Local time: 15:58
2010に入会
英語 から ハンガリー語
+ ...
És hol tervezitek megtartani? Feb 22, 2011

Azaz: hol is lesz?
J


 
Dora Miklody
Dora Miklody  Identity Verified
ハンガリー
Local time: 15:58
2007に入会
英語 から ハンガリー語
+ ...
Picasso point Feb 28, 2011

http://picassopoint.hu/elerhetoseg

Íme a helyszín. Mivel ezen a szombaton még nem várható olyan idő, hogy érdemes lenne jobban kimenni a zöldbe...

Szeretettel várunk mindenkit! Aki még nem azonosított tag, az hozzon magával valamilyen fényképes igazolványt. és akkor kap kispipát a neve mellé (ha valós néven regisztrált).

Dóra


 
Andrea Szabados
Andrea Szabados  Identity Verified
Local time: 15:58
英語 から ハンガリー語
+ ...
Beszámoló Mar 9, 2011

Csak egy rövid beszámoló, mert megígértem: viszonylag szűk körű lett a találkozó (kb. 6-7 fő), a szakmai tapasztalatcsere mellett (pl. a munkánkat támogató szoftverek és egyéb eszközök, biztonsági mentés, fizetési módok működése a gyakorlatban stb.) a gyermeknevelés kérdései is terítékre kerültek 17h előtt asztalt bontottunk, és hangot adtunk abbéli reményünknek, hogy a következő találkozóig... See more
Csak egy rövid beszámoló, mert megígértem: viszonylag szűk körű lett a találkozó (kb. 6-7 fő), a szakmai tapasztalatcsere mellett (pl. a munkánkat támogató szoftverek és egyéb eszközök, biztonsági mentés, fizetési módok működése a gyakorlatban stb.) a gyermeknevelés kérdései is terítékre kerültek 17h előtt asztalt bontottunk, és hangot adtunk abbéli reményünknek, hogy a következő találkozóig nem telik el annyi idő, mint legutóbb. A délután tanulsága: ismételjünk minél hamarabb, és esetleg nagyobb létszámban.
(Jelzem: "tavaszváró" volt az esemény mottója, és lám, nézzetek ki az ablakon...)
Collapse


 
József Lázár
József Lázár  Identity Verified
ハンガリー
Local time: 15:58
2010に入会
英語 から ハンガリー語
+ ...
1 fénykép Mar 15, 2011

A facebook oldalra feltöltöttem egy bizonyítékot.

 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

このフォーラムのモデレーター
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Budapest - Hungary






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »